W Szczyrku odbyły się I Mistrzostwa Europy Lekarzy w Narciarstwie Alpejskim. Dr Solecka zwyciężczynią w klasyfikacji Slalom Gigant.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Julitta Solecka – lekarz laryngolog ze Szpitala św. Łukasza po raz kolejny zdobywcą pierwszego miejsca w międzynarodowych zawodach narciarskich dla lekarzy.

dr Julitta Solecka swoją pasję narciarską realizuje z największym zaangażowaniem. Dowodem jest kolejne zwycięstwo i zdobycie I miejsca w Slalomie Gigancie podczas Mistrzostw Europy Lekarzy w Narciarstwie Alpejskim zorganizowanych w Szczyrku w dniach 18-21 stycznia tego roku.

Mistrzostwa zostały organizowane przez Naczelną Izbę Lekarską i Stowarzyszenie Narciarskie POL-SKI-MED pod sportowym patronatem Apoloniusza Tajnera, Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Zawody zgromadziły reprezentacje lekarzy i lekarzy dentystów z Polski, Włoch, Słowacji i Ukrainy. Gratulujemy sukcesów naszej Koleżance i wszystkim nam życzymy sportowej charyzmy i zdrowego sportowego ducha. „Ruch to Zdrowie! – wracaj do ruchu…” ta sentencja od dawna towarzyszy misji Szpitala Świętego Łukasza w Bielsku-Białej.

 

kps_5093-custom kps_4619-custom[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]