Zaplanuj sobie sukces na 2021 rok

Wypowiedziane obietnice często bywają ulotne. Te, zapisane na kartce i pozostawione w widocznym miejscu motywują! My chcemy Was dzisiaj zachęcić do zrobienia czegoś dla siebie. Usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie siebie za kilka miesięcy. Gdzie chcesz być? Co pragniesz osiągnąć? Wybierz po 3 najważniejsze cele, zapisz je na naszej karcie motywacji i bądź z nimi. Każdego dnia zrób maleńki krok, by przybliżać się do jego realizacji. Najtrudniej zacząć. A kto wówczas najlepiej pomoże? Prawdziwy, doświadczony partner, przyjaciel, mentor.
W dziedzinie sportu jesteśmy nie tylko doświadczeni, ale przede wszystkim szalenie zaangażowani, ponieważ niemal wszyscy nasi ortopedzi prowadzą aktywne życie sportowe i duch rywalizacji nie jest nam obcy.

Planując to, co ważne, zostaw sobie przestrzeń na przyjemności. Nie musisz być najlepszy/najlepsza. Docelowo chcemy być wystarczająco dobrzy, by osiągać z tego tytułu satysfakcję. Do naszej poradni ortopedycznej często zgłaszają się Pacjenci, których ambicja zaprowadziła w ślepy zaułek. Dążąc do wyniku, zapominali o technice, dokładności, rozgrzewce, przygotowaniu, profilaktyce, odżywianiu, nawodnieniu, suplementacji. Efekt? Przemęczone stawy, wykorzystane ponad możliwości. Taka sytuacja często prowokuje kontuzje, odbierając radość z uprawiania sportu na długie miesiące.

Określaj cele mądrze i dąż do nich mając wsparcie w osobach, którym warto ufać. W kwestii sportu możesz na nas polegać!
Zapraszamy do kontaktu.